Trojica ošetrení jedným prístojom – aplikácia energie do pokožky a endomasáž s polarizovaným svetlom vyvoláva tepelný efekt s hĺbkovým vplyvom na bunky.

Endomasáž

Na ošetrenie sa používa špeciálna hlavica rádiofrekvenčného a endomasážneho prístroja. Ošetrenie sa aplikuje na rôznych častiach tela (chrbát, brucho, nohy, zadok). Pôsobením hlavice sa vyvoláva tepelný efekt s hĺbkovým vplyvom na bunky a vnútorné tkanivá.

Pred samotnou aplikáciou sa na postihnuté miesto nanesie aktívny krém pre ľahký pohyb hlavice po koži. Dochádza k fyzikálnym a biochemickým zmenám v tkanivách na neurofyziologickom základe.

Rádiofrekvencia

Spočíva v aplikácii energie do hĺbkových vrstiev pokožky, kde aktívne pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy. Bunky sú tak lepšie zásobované kyslíkom a živinami, čím sa rýchlejšie regenerujú a dochádza k lepšiemu využitiu výživných látok.

Pomáha lokálnemu spaľovaniu tukov, zlepšuje okysličenie svalov a má detoxikačný účinok. Ošetrenie je bezpečné, vnímate iba pocit tepla (48°C) v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky.

Endomasáž

Endomasáž je moderná verzia už 3000 rokov známeho bankovania. Odstraňuje bolesti, má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a prekrvenie končatín. Urýchľuje tok lymfy, odstraňuje vodu v medzibunkovom priestore, spevňuje tkanivá.

Fototerapia

Špeciálna hlavica s fotónovou terapiou (prienik červeného svetla 4-6 cm) má schopnosť prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu. Terapia sa vykonáva podľa individuálnych potrieb na každej časti tela samostatne.