EEG diagnostika

EEG diagnostika

Snímanie jemných elektrických potenciálov generovaných mozgom nám dokáže odhaliť abnormality funkčnosti mozgu a signalizovať rozbiehajúce sa ochorenie.

Ladenie mozgových frekvencií

Ladenie mozgových frekvencií

Mozog musí mať pre svoju správnu činnosť možnosť navodzovať jednotlivé stavy vedomia podľa potreby organizmu, čím udržiava optimálnu zdravotnú kondíciu celého tela.

Lehátko

Lehátko

Lehátko je výsledkom dlhoročnej práce vedcov, lekárov a konštruktérov. Základom lôžka je kombinácia tradičných prírodných liečebných metód Ďalekého východu a technológie 21.storočia.

Rádiofrekvencia, endomasáž a fototerapia

Rádiofrekvencia, endomasáž a fototerapia

Trojica ošetrení jedným prístojom – aplikácia energie do pokožky a endomasáž s polarizovaným svetlom vyvoláva tepelný efekt s hĺbkovým vplyvom na bunky.

Magnetoterapia

Magnetoterapia

Magnetické pole s vhodnými parametrami má liečebné účinky v celej škále ochorení. Aplikáciou pulzného magnetického poľa dochádza k pozitívnym zmenám aktivity niektorých enzýmov a biochemických pochodov.

Liečba laserom

Laser

Efekt laserového lúča pôsobí ako spúšťací mechanizmus na urýchlenie regenerácie tkanív a aktiváciu činnosti buniek. Progresívne odstraňuje bolesť, stimuluje obranyschopnosť a rozširuje cievy.

Liečba kyslíkom - oxygenoterapia

Oxygenoterapia

Oxygenoterapia je založená na inhalácii zvýšenej koncentrácie kyslíka (až 95%). Prístroj separuje kyslík z okolitého vzduchu a inhaluje sa pomocou nosných okuliarov.

Lymfatická masáž
Lymfatická masáž

Lymfodrenáž

Podpora imunitného systému a detoxikácie organizmu, zlepšenie prúdenia toku lymfy a uľahčenie jej odtoku cez centrálne uzliny do cievneho systému a krvného riečišťa a následne prostredníctvom moču z tela von.

Elektro EUP

Elektro EUP

Špecializovaný prístroj so schopnosťou aplikácie troch liečebných metód elektroliečby: nízkofrekvenčný prúd, ultrazvuk, infračervené žiarenia.

EEG Neurofeedback

EEG Neurofeedback

Cielená diagnostika na základe EEG záznamu, anamnézy, rozhovoru, pozorovaní, správania, mimiky, gestikulácie, aktivity a telesnej motoriky, sa stanovujú cielene rozvíjané frekvenčné pásma mozgovej aktivity EEG na riešenie zdravotného problému.

Fototerapia

Fototerapia

Fotónová terapia – je vedecké využitie svetla pre jeho špecifické účinky. Ide o prírodnú fyzikálno – biologickú metódu, ktorá nenásilným a prirodzeným spôsobom stimuluje organizmus.